• Perkant už 65€ gaukite NAMŲ KVAPĄ, už 95€ ŽVAKĘ, o už 145€ dovanų RINKINĮ! • NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 65€ •

Apie mane

Aš, Dovilė, šventai tikiu laiko sau galia, o dar labiau simboliais, kurie apie jį primena. Tais simboliais man tapo išskirtinės kokybės, rankų darbo namų kvapai, žvakės bei namų ir kūno kvepalai, kurių ingredientų paieška privertė mane apkeliauti pusę pasaulio.

Man itin svarbu aukščiausia kokybė, todėl kurdama tiek produktus, tiek jų dizainą bei pakuotes – kompromisų nedariau. Kiekviena detalė kruopščiai ir su meile apgalvota tam, kad kiekvieno privačią erdvę paverstų vieta, kurioje galima atsipalaiduoti.

Esu mama, todėl Maison Privé man padeda puoselėti namų jaukumą, kurį taip stipriai vertinu, ir sustoti bei pasimėgauti tuo retu momentu tik sau.

„Maison Privé”

Ar kada pastebejot, kad kiekvieni namai turi savo kvapą? Mano aistra – dekoruoti namus prisiminimais. Kvapų prisiminimai stipresni už sustabdytas akimirkas nuotraukose. Kvapai leidžia vos per akimirką nukeliauti į apelsinmedžių plantaciją ir spėti pasiklysti jazminų sode. Aš dirbu su Pasaulio kvapų sostinės Graso miestelio, Prancūzijos Rivjeroje, tiekėjais kruopščiai atrinkdama tik geriausius kvapiuosius aliejus jūsų prisiminimų kelionėms. Mano kvepalų ekspertų komandai pavyko užfiksuoti įspūdingiausias saulėtas pakrantes, gaiviausią jūros vėją ir begalę ryškiaspalvių laukų, ir juos perteikti mano prabangiuose namų kvapuose, žvakėse ir namų ir kūno kvepaluose.

Mano produktai

Po kelionių grįžusi namo, aš vis bandydavau atkurti tuos prabangių viešbučių, saulėtų pakrančių ir margaspalvių pievų aromatus savo namuose. Ieškojau ne tik „to prabangaus prancūziško viešbučio“ kvapo, bet ir kokybės, tvarumo bei saugumo mano aplinkai. Nebuvo lengva – dažnai parduotuvėse rastos žvakės buvo pagamintos iš parafino, šalutinio naftos produkto, esančio naftos statinių dugne juodo dumblo pavidalu. Deginant šį vašką, kancerogeninės cheminės medžiagos, kurios, kaip žinoma, sukelia sveikatos problemų, kartu su toksinais patenka į mūsų namus. 

Aš žinojau, kad turi būti geresnis būdas mėgautis ne tik žvakėmis ir namų kvapais, bet ir gyvenimu. Todėl kurdama Maison Privé produktus, rinkausi aukščiausios kokybės parfumuotas esencijas iš Pasaulio kvapų sostinės Prancūzijos Rivjeroje – Graso, kad užtikrinčiau ilgai išliekantį nuostabų kvapą ir kokybę. O kad jūsų privati erdvė būtų švari ir saugi, pasirinkau 100% sertifikuotą sojų vašką iš JAV, Ilinojaus,  bei natūralias medvilnės dagtis iš Vokietijos. 

Klasikinė kolekcija

Mano visų laikų mėgstamiausi kvapai. Nekaltas, bet vertas nuodėmės Bijūnų ir Velveto aromatas.  Drąsus, jausmingas, neabejingas Aksominės rožės ir Agarmedžio dvelksmas. Trykštantis energija ir gaivumu Raudonojo apelsino ir Greipfruto gūsis. Prašmatnus, romantiškas ir lengvas Juodojo Gintaro ir Lelijos šleifas.

Deluxe kolekcija

Mano išskirtiniai prabangūs kvapai. Kiekvienas  Baltųjų žiedų arbatos įkvėpimas nukels į malonius prisiminimus. Pasivaikščiojimas miškuose atgis medienos alchemijoje su paslėptu saldumo prisilietimu. Nepaklusnus ir kvapą gniaužiantis ruduo, kur traškios prinokusių kriaušių natos sukasi su netramdomu frezijos vėjeliu atsikartos Angliškosios kriaušės ir frezijos aromato natose. Apelsinų žydėjimo šydas nukels į gyvą vasaros sodų prisiminimą.

MOMENTS kolekcija

Mano ypatingų akimirkų kvapai. Susikurkite savo laimės versiją su citrusiniu HAPPINESS aromatu. Leiskitės į tobulą kūno, proto ir sielos harmoniją įkvėpdami ambrinių BALANCE natų. Kai norisi žvalumo ir koncentracijos, rinkitės energizuojantį AWAKE kvapą. O užburiantis INSPIRATION dvelksmas padvigubins jūsų laimės hormonus.

Atsiliepimai

„Maison Prive man asocijuojasi su prabangiais, nišiniais kvepalais! Namų kvapai kvepia taip, kad norisi pačiai kvepintis. 😊 Labai rekomenduoju, ne tik skaniai kvepės, bet ir gražiai atrodys. Beje, puikiai tiks kaip dovana.“

Akvilė Priekaidaitė
„Maison Prive namų kvapai tai aukščiausios kokybės kvapų natos ir ilgai išliekantys aromatai, džiaugiuosi Jus atradusi ir drąsiai galiu rekomenduoti kitiems.“

Airida Ciūnytė
„Esu sužavėta dizainu, kuris taip puikiai dera mano namuose ir aukščiausia kokybe – namų kvapai bei kvepalai ilgai išlieka, o kvapas nišinis ir į save panašių neturintis. Rekomenduoju ieškantiems išskirtinės produkcijos namams!“

Erika
„Teko išbandyti du skirtingus kvapus ir abu paliko didelį įspūdį. Seniai ieškojau prabangių namų kvapų, kurie ne tik kvepėtų bet ir gerai atliktų savo funkciją, maison privé – aukščiausia kokybė!”

Greta Šalkauskaitė

Kontaktai

Maison Privé galite rasti:

„Manico Deco“ butike Paupyje:

Aukštaičių g. 10, Vilnius, LT-11341

Darbo laikas:

Darbo dienomis – 10.00 – 19.00

Šeštadieniais – 11.00 – 19.00

Sekmadieniais – 11.00 – 18.00

 

labas@maisonprive.lt

+37067542282

facebook instagram
Atnaujinama…
Jums iki nemokamos dovanos liko: 65.00€
Uploaded Successfully!
  • Krepšelyje nėra produktų.