Maison Prive, Prabangios aromatizuotos žvakės, Namų kvapai, DifuzoriusMaison Prive, Prabangios aromatizuotos žvakės, Namų kvapai, Difuzorius

Aš „Maison Privé”

Ar kada pastebejot, kad kiekvieni namai turi savo kvapą? Aš, Maison Privé, esu jūsų privačios erdvės aromato kūrėja. Mano aistra – dekoruoti namus prisiminimais. Kvapų prisiminimai stipresni už sustabdytas akimirkas nuotraukose. Kvapai leidžia vos per akimirką nukeliauti į apelsinmedžių plantaciją ir spėti pasiklysti jazminų sode. Aš dirbu su Pasaulio kvapų sostinės Graso miestelio, Prancūzijos Rivjeroje, tiekėjais kruopščiai atrinkdama tik geriausius kvapiuosius aliejus jūsų prisiminimų kelionėms. Mano kvepalų ekspertų komandai pavyko užfiksuoti įspūdingiausias saulėtas pakrantes, gaiviausią jūros vėją ir begalę ryškiaspalvių laukų, ir juos perteikti mano prabangiuose namų kvapuose, žvakėse ir namų ir kūno kvepaluose.

MP-44 (1)

Mano produktai

Po kelionių grįžusi namo, aš vis bandydavau atkurti tuos prabangių viešbučių, saulėtų pakrančių ir margaspalvių pievų aromatus savo namuose. Ieškojau ne tik „to prabangaus prancūziško viešbučio“ kvapo, bet ir kokybės, tvarumo bei saugumo mano aplinkai. Nebuvo lengva – dažnai parduotuvėse rastos žvakės buvo pagamintos iš parafino, šalutinio naftos produkto, esančio naftos statinių dugne juodo dumblo pavidalu. Deginant šį vašką, kancerogeninės cheminės medžiagos, kurios, kaip žinoma, sukelia sveikatos problemų, kartu su toksinais patenka į mūsų namus. 

Aš žinojau, kad turi būti geresnis būdas mėgautis ne tik žvakėmis ir namų kvapais, bet ir gyvenimu. Todėl kurdama Maison Privé produktus, rinkausi aukščiausios kokybės parfumuotas esencijas iš Pasaulio kvapų sostinės Prancūzijos Rivjeroje – Graso, kad užtikrinčiau ilgai išliekantį nuostabų kvapą ir kokybę. O kad jūsų privati erdvė būtų švari ir saugi, pasirinkau 100% sertifikuotą sojų vašką iš JAV, Ilinojaus,  bei natūralias medvilnės dagtis iš Vokietijos. 

MP-56 (1) (1)MP-56 (1) (1)

Klasikinė kolekcija

Mano visų laikų mėgstamiausi kvapai. Nekaltas, bet vertas nuodėmės Bijūnų ir Velveto aromatas.  Drąsus, jausmingas, neabejingas Aksominės rožės ir Agarmedžio dvelksmas. Trykštantis energija ir gaivumu Raudonojo apelsino ir Greipfruto gūsis. Prašmatnus, romantiškas ir lengvas Juodojo Gintaro ir Lelijos šleifas.

MP-40 (1)MP-40 (1)

Deluxe kolekcija

Mano išskirtiniai prabangūs kvapai. Kiekvienas  Baltųjų žiedų arbatos įkvėpimas nukels į malonius prisiminimus. Pasivaikščiojimas miškuose atgis medienos alchemijoje su paslėptu saldumo prisilietimu. Nepaklusnus ir kvapą gniaužiantis ruduo, kur traškios prinokusių kriaušių natos sukasi su netramdomu frezijos vėjeliu atsikartos Angliškosios kriaušės ir frezijos aromato natose. Apelsinų žydėjimo šydas nukels į gyvą vasaros sodų prisiminimą.

Kontaktai

labas@maisonprive.lt

+37067542282

facebook instagram
Atnaujinama…
  • Krepšelyje nėra produktų.