• Perkant už 65€ gaukite NAMŲ KVAPĄ, už 95€ ŽVAKĘ, o už 145€ dovanų RINKINĮ! • NEMOKAMAS PRISTATYMAS nuo 65€ •

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip išsirinkti kvapą jo neuosčius?

Maison Privé namų kvapai yra daugiasluoksniai, turintys kelis kvapus: pradžioje, pauosčius atidarytą buteliuką, galintys kvepėti vienaip, o vėliau atskleidžiantys kitus aromatus. 

Taip yra dėl to, kad mūsų aukščiausios kokybės prabangūs kvapai nėra vienarūšiai, tai kvapų grupė, kurią sudaro trys natos: viršutinės, vidurinės ir bazinės. Visos šios natos, turėdamos skirtingus aromatus, sudaro bendrumą ir vienu metu skleidžia unikalų kvapą. 

Viršutinės natos

Jaučiamos vos užuodus pradinį kvapo dvelksmą. Neretai jos būna pagrindinės nuomonės apie kvapą formuotojos. Svarbu atsiminti, kad viršutinės natos jaučiamos tik iki 5-30 minučių. Palaukite, kol kvapas atskleis daugiau jo aromatų. Dažniausios viršutinės natos būna lengvos, pakankamai gaivios, pavyzdžiui bergamočių ar citrusų, aromatai.

Vidurinės natos

Vidurinės natos dar vadinamos širdies natomis. Tai yra kvapo širdis, kuri atsiskleidžia po kelių minučių, kai viršutinės natos jau būna išsisklaidžiusios. Aromatas skleidžiasi ir yra jaučiamas apie 2 – 3 valandas. Šios natos sudaro 40 – 80 procentų kvapo kompozicijos.  Būtent pagal vidurines natas yra nustatomas pats kvapo tipas ir rūšis. Dažniausiai vyrauja gėlių aromatai: rožių, jazminų, lelijų.

Bazinės natos

Bazinės ar žemutinės natos yra kvapo baigiamieji akordai. Jos atsiskleidžia vėliausiai, tačiau yra vienos svarbiausių renkantis kvapą, nes leidžia pilnai pajusti konkretų aromatą bei nustatyti, kokį pojūtį jis jums teikia bei kaip veikia. Bazinės natos išlieka ilgiausiai (jaučiamos nuo 4 val ir ilgiau), jos skleidžia gilesnį ir sudėtingesnį aromatą. Dažniausiai tai būna sandalmedis, vanilė, oda, prieskoniai, gintaras ar kiti.

Kuo ypatingas Maison Privé žvakių vaškas?

Mūsų žvakėms pagaminti mes naudojame tik sertifikuotą 100% sojų vašką atkeliaujantį iš Ilinojaus, JAV. Šis sojų vaškas yra natūralus, suyrantis ir švariai degantis produktas.

Iš ko pagamintos Maison Privé žvakių dagtys?

Mūsų žvakių dagtys yra pagamintos natūralios medvilnės tiekiamos iš Vokietijos.

Kaip sukuriami nišiniai Maison Privé kvapai?

Mūsų kvepalų ekspertų komanda dirba su Pasaulio kvapų sostinės Graso miestelio, Prancūzijos Rivjeroje, tiekėjais kruopščiai atrinkdami geriausius kvapiuosius aliejus. Mūsų žvakėse ir namų kvapuose yra net 10% aukščiausios kokybės parfumuotos esencijos. Tai leidžia užtikrinti sodrų ir ilgai besitęsiantį aromatą.

Atnaujinama…
Jums iki nemokamos dovanos liko: 65.00€
Uploaded Successfully!
  • Krepšelyje nėra produktų.